Nowy zestaw - Jesień 4.

Nie doceniliśmy potęgi facebooka. Ostatni skromny post i parę udostępnień przygniótł nas ilością zamówień, której się nie spodziewaliśmy i nie byliśmy jeszcze na nią gotowi. Dziś powracamy z nowym zestawem jesiennym - przeorganizowani i z lepszym sprzętem. Niebawem przedstawimy propozycje gazetek haloweenowych i świątecznych.

czytaj całość »
Rabaty.

Informujemy że na naszej stronie działają następujące rabaty:

 
czytaj całość »
Witajcie drodzy nauczyciele!

Wiemy, że praca z dziećmi to wielkie wyzwanie! Wiemy to, ponieważ sami też jesteśmy nauczycielami:) Zdajemy sobie sprawę, że poprzez rosnące wobec Was wymagania - tworzenie dokumentacji, awanse, nie zawsze macie czas tworzyć dekoracje, czy własne pomoce dydaktyczne. Stworzyliśmy moja-szkola.pl, by ułatwić Wam pracę oraz sprawić, by Wasze sale lekcyjne były piękniejsze, a na twarzach wychowanków pojawiał się uśmiech i chęć do działania! 

Nasza oferta będzie coraz atrakcyjniejsza - dopiero się rozkręcamy :)

Wszystkie nasze produkty są drukowane na papierze fotograficznym najwyższej jakość (Canon MP-101) - dzięki czemu mają intensywne barwy i nie blakną. Dzięki laminowaniu nie kurzą się oraz nie odkształcają tak jak zwykłe kartki. Nasz produkt posłuży Ci na długie lata pracy.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl