Wiosna
Wiosna

W tym roku wiosna nie chce zaszczycić nas swoją obecnością, a  za oknem wciąż jest pochmurno i zimno…  Tak jak i wy, czekamy z niecierpliwością na kwitnące kwiaty w ogrodach i pierwsze pąki na drzewach. Oby szybko zrobiło się cieplej! Choć zima ma swoje uroki, stęsknieni za słońcem, czekamy na wiosenny powiew wiatru ;)

Wiemy, że piękne słoneczne dni w końcu nadejdą! Dlatego też, przygotowujemy urocze  wiosenne gazetki oraz dekoracje do sal lekcyjnych,  które rozweselą każde miejsce:)

W naszej kolekcji będą przede wszystkim wiosenne zwierzęta takie jak: biedronka, motyl, jeleń, kolorowe ptaszki.

 

Nasza oferta stale się rozszerza, a nasi graficy pracują nad kolejnymi pomysłami :)

Walentynki
Walentynki

Za oknem piękny biały puch. Dzieci bawią się na śniegu, zjeżdżają na sankach, lepią bałwany, robią na śniegu aniołki-  tak jak my, nauczyciele, kiedyś - wspaniały widok !;)

Ferie się powoli kończą, a my w naszej pracowni malujemy dla Was walentynkowe dekoracje.  Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu! 

Taki walentynkowy dzień, to wspaniała okazja, by obdarować kogoś kogo lubimy, drobnym upominkiem, czy namalować laurkę. 

W klasach można zorganizować zajęcia uczące życzliwości, koleżeństwa, a przy okazji zintegrować grupę - dobrym pomysłem będzie walentynkowe kodowanie, czy gry interaktywne, których teraz jest mnóstwo w sieci ;) A może walentynkowy bal ? Dzieci lubią takie wyjątkowe dni! 

My również! Dlatego postanowiliśmy rozbudować naszą ofertę o słodziutkie walentynkowe misie, serduszka a także wspaniale zaprojektowane walentynkowe napisy. 

Jeśli planujecie obchodzić w waszych grupach/ klasach Dzień Świętego Walentego, to u nas znajdziecie walentynkowe ozdoby.  

Zima
Zima

Niebawem zbliżają się ferie. Niestety, przez pandemię będą one inne niż dotychczas… Mamy nadzieję, że chociaż spadnie dużo białego śniegu i będzie wiele okazji do leśnych lub górskich spacerów w pięknej zimowej  scenerii.

Zima bez śniegu jest smutna, dlatego nasze zimowe  gazetki szkolne są związane przede wszystkim z zabawami na śniegu, które dzieci uwielbiają  ;)

W naszej ofercie są dekoracje dwustronne na okna oraz jednostronne  na gazetki szkolne/ przedszkolne. 

Życzymy dużo zdrowia i wypoczynku :)

Święta Bożego Narodzenia
Święta Bożego Narodzenia

Zbliża się magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia! Jednak, zanim nastąpią te radosne dni, musimy się do nich przygotować. Oprócz dodatkowych prac domowych: sprzątanie dawno nie odwiedzanych zakamarków w domach, mycie okien, wieszanie firanek… dochodzą jeszcze obowiązki w naszej pracy. W tym roku większość nauczycieli nie organizuje typowych Jasełek, jednak wiem, że niektórzy z Was pokusili się o wspaniałe przedstawienia online- super! My jesteśmy naprawdę pomysłową grupą zawodową ;) Aby ułatwić Wam ten czas, nasza pracownia przygotowała ozdoby świąteczne: mikołaje, elfy, aniołki, dzwoneczki, gwiazdki - czego tylko dusza zapragnie ;)

Oczywiście naszą ofertę będziemy stale poszerzać ;)  Niebawem dekoracje zimowe na okna oraz na gazetkę szkolną.

 

Życzymy spokojnych oraz rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! 

Kupony motywacyjne
Kupony motywacyjne

Ostatnio dużo się mówi o tablicach motywacyjnych. Często są krytykowane przez innych nauczycieli, że mają negatywny wpływ na psychikę dziecka. Oczywiście, tego który ma problemy z zachowaniem. Słyszeliśmy wiele opinii, że niegrzeczny uczeń zawsze będzie widniał na tablicy jako ten najgorszy i tak też będzie się czuł. Nawet jeśli uda mu się zdobyć jakiś plusik, to zaraz i tak go straci, a na jego miejsce wpadnie czarna kropka lub minus.

My mamy na to swoje sposoby… ;) Kupony motywacyjne. (Reward Coupons - ang). Nasz system, który sprawdza się w pracy polega na motywowaniu ucznia do dobrego zachowania poprzez nagradzanie. Jednak, nie na forum klasy… Każdy uczeń zbiera do swojego pudełeczka kupony. On wie ile ma, nie cała klasa. Po zebraniu odpowiedniej liczby- czeka Go nagroda. My w klasach mamy swoje sklepiki i w nich dzieci za pozbierane kupony mogą kupić drobnostki np.  wyginane Ołówki, czy zabawne gumki. Powiem Wam… dzieci to uwielbiają! Nie tylko  sam zakup w sklepiku sprawia im radość, ale też możliwość wyboru kuponu. Dodatkowo- są w sklepiku rzeczy tańsze i droższe i nawet ten najmniej grzeczny uczeń ma szansę coś kupić… na pewno będzie okazja, by dać mu kupon za to, że akurat dzisiaj był wyjątkowo grzeczny! U nas w szkole sklepik  to rewelacja! Zachęcamy do zakupu kuponów w naszym sklepie. Są zalaminowane, wycięte, gotowe do użytku, a przede wszystkim starczą Wam na długi  okres czasu. ;)

Dekoracje HALLOWEEN.
Halloween

Witamy wczesną jesienią:) Zbliża się Halloween - święto przez jednych hucznie obchodzone, przez innych krytykowane. Skąd właściwie taki zwyczaj?

Według jednej z teorii Halloween wywodzi się z obchodzonego w Europie północnej święta z okazji końca jesieni a początku zimy, znanego na terenach irlandzkich jako Samhain („koniec lata”).   Dla Irlandczyków był to czas radowania się minionymi zbiorami oraz powrotem bliskich do domów, jednak pojawiało się też widmo zimy – czasu zmagań z głodem, chłodem i niedostatkiem światła słonecznego – w północnej Europie zimą i wczesną wiosną umierało najwięcej ludzi. W powszechnej świadomości Halloween kojarzone jest ze świętem zmarłych – w rzeczywistości, zarówno poganie jak i wcześni chrześcijanie upamiętniali zmarłych wiosną – między marcem a majem.

...

czytaj całość »
Nowy zestaw - Jesień 4.
jesienne dekoracje szkolne

Nie doceniliśmy potęgi facebooka.

Ostatni skromny post i parę udostępnień przygniótł nas ilością zamówień, której się nie spodziewaliśmy i nie byliśmy jeszcze na nią gotowi. Dziś powracamy z nowym zestawem jesiennym - przeorganizowani i z lepszym sprzętem. Niebawem przedstawimy propozycje gazetek haloweenowych i świątecznych.

czytaj całość »
Rabaty.

Informujemy że na naszej stronie działają następujące rabaty:

 
czytaj całość »
Witajcie drodzy nauczyciele!

Wiemy, że praca z dziećmi to wielkie wyzwanie! Wiemy to, ponieważ sami też jesteśmy nauczycielami:) Zdajemy sobie sprawę, że poprzez rosnące wobec Was wymagania - tworzenie dokumentacji, awanse, nie zawsze macie czas tworzyć dekoracje, czy własne pomoce dydaktyczne. Stworzyliśmy moja-szkola.pl, by ułatwić Wam pracę oraz sprawić, by Wasze sale lekcyjne były piękniejsze, a na twarzach wychowanków pojawiał się uśmiech i chęć do działania! 

Nasza oferta będzie coraz atrakcyjniejsza - dopiero się rozkręcamy :)

Wszystkie nasze produkty są drukowane na papierze fotograficznym najwyższej jakość (Canon MP-101) - dzięki czemu mają intensywne barwy i nie blakną. Dzięki laminowaniu nie kurzą się oraz nie odkształcają tak jak zwykłe kartki. Nasz produkt posłuży Ci na długie lata pracy.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl