Promocje
Zestaw Jesień 4
Dekoracje HALLOWEEN.
Halloween

Witamy wczesną jesienią:) Zbliża się Halloween - święto przez jednych hucznie obchodzone, przez innych krytykowane. Skąd właściwie taki zwyczaj?

Według jednej z teorii Halloween wywodzi się z obchodzonego w Europie północnej święta z okazji końca jesieni a początku zimy, znanego na terenach irlandzkich jako Samhain („koniec lata”).   Dla Irlandczyków był to czas radowania się minionymi zbiorami oraz powrotem bliskich do domów, jednak pojawiało się też widmo zimy – czasu zmagań z głodem, chłodem i niedostatkiem światła słonecznego – w północnej Europie zimą i wczesną wiosną umierało najwięcej ludzi. W powszechnej świadomości Halloween kojarzone jest ze świętem zmarłych – w rzeczywistości, zarówno poganie jak i wcześni chrześcijanie upamiętniali zmarłych wiosną – między marcem a majem.

...

Nowy zestaw - Jesień 4.
jesienne dekoracje szkolne

Nie doceniliśmy potęgi facebooka.

Ostatni skromny post i parę udostępnień przygniótł nas ilością zamówień, której się nie spodziewaliśmy i nie byliśmy jeszcze na nią gotowi. Dziś powracamy z nowym zestawem jesiennym - przeorganizowani i z lepszym sprzętem. Niebawem przedstawimy propozycje gazetek haloweenowych i świątecznych.

Rabaty.

Informujemy że na naszej stronie działają następujące rabaty:

Witajcie drodzy nauczyciele!

Wiemy, że praca z dziećmi to wielkie wyzwanie! Wiemy to, ponieważ sami też jesteśmy nauczycielami:) Zdajemy sobie sprawę, że poprzez rosnące wobec Was wymagania - tworzenie dokumentacji, awanse, nie zawsze macie czas tworzyć dekoracje, czy własne pomoce dydaktyczne. Stworzyliśmy moja-szkola.pl, by ułatwić Wam pracę oraz sprawić, by Wasze sale lekcyjne były piękniejsze, a na twarzach wychowanków pojawiał się uśmiech i chęć do działania!

Nasza oferta będzie coraz atrakcyjniejsza - dopiero się rozkręcamy :)

Wszystkie nasze produkty są drukowane na papierze fotograficznym najwyższej jakość (Canon MP-101) - dzięki czemu mają intensywne barwy i nie blakną. Dzięki laminowaniu nie kurzą się oraz nie odkształcają tak jak zwykłe kartki. Nasz produkt posłuży Ci na długie lata pracy.

Sklep internetowy Shoper.pl